SZORTY: Targi domów i mieszkań. 21-22 listopad 2015 Kraków.

Witaj! Ostatni weekend był pracowity. Odbywały się kolejne targi domów i mieszkań w Krakowie:) Poniżej zamieszczam kilka zdjęć.

W TYM WPISZE ZOBACZYSZ:

– kilka zdjęć z ostatnich targów

– czy warto wybrać się na targi mieszkaniowe?

– kto jest na targach?

Zdjęcia z targów:

krakowska giełda domów i mieszkań 21-22 listopad 2015


DSC_1695 DSC_1696 DSC_1698 DSC_1699 DSC_1700 DSC_1702 DSC_1704 DSC_1705 DSC_1706 DSC_1707 DSC_1708 DSC_1711 DSC_1712 DSC_1713 DSC_1714 DSC_1716 DSC_1718 — kopia DSC_1718

Czy warto wybrać się na targi mieszkaniowe?

Pewnie, każdy myśli iść czy nie iść?! Z jednej strony czas to pieniądz z drugiej to oszczędność czasu. W jednym miejscu możesz zapoznać się z ofertą wielu deweloperów. Nie musisz biegać po biurach sprzedaży po całym mieście lub przeglądać kilkanaście stron internetowych w tym samym czasie wyszukując nowych inwestycji, które spełniają Twoje kryteria.

Odnośnie kryterium wyboru mieszkania zobacz TUTAJ.

Biorąc udział w targach w jednym miejscu przejrzysz ofertę wielu deweloperów, otrzymasz wiele darmowych materiałów, możesz od razu dowiedzieć się szczegółów odnośnie interesujących Cię inwestycji. Poświęcając kilka godzin zaoszczędzisz mnóstwo czasu, które spędził byś chodząc po biurach sprzedaży czy to w necie szukając odpowiedniej oferty.

Kto jest na targach:

Na targach oprócz wielu firm deweloperskich znajdziesz również oferty innych firm. Bardzo często wystawcami są również firmy lub banki oferujące kredyty – możesz od razu dowiedzieć się jak wygląda finansowanie inwestycji lub jak starać się o kredyt hipoteczny. Spotkasz również wiele firm wykonawczych, które oferują usługi wykończenia lub remontów wnętrz. Spotkasz architektów, którzy pomogą Ci zagospodarować w odpowiedni sposób Twoje mieszkanie.

Jak widzisz na takich targach możesz zebrać całościowy pogląd na inwestycje, jej finansowanie oraz to w jaki sposób możesz urządzić swoją przestrzeń. Często również takie imprezy połączone są z różnymi promocjami. Zachęcam do udziału w takich „imprezach”. Patrząc całościowo tylko oszczędzasz czas i pieniądze:)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.
Nie ujawnię nikomu twojego adresu.

Please wait...

Thank you for signup!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *