O BLOGU

Cześć! Jestem Adrian. Pomogę kupić Ci mieszkanie od dewelopera. Pokażę na co zwrócić uwagę przy wyborze mieszkania. Jak zabezpieczyć swój zakup oraz jak odebrać mieszkanie.

Dodatkowo pomogę w:

  • Uzyskaniu kredytu hipotecznego
  • Analizach prawnych umów
  • WYKONUJĘ RÓWNIEŻ PROJEKTY ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANE

O Czym jest blog:

Blog jest zbiorem informacji na temat projektów budowlanych oraz inwestycji deweloperskich. Dowiesz się o umowach, przebiegu transakcji, kredytach, zabezpieczeniu wkładu, błędach w umowach oraz innych wielu przydatnych informacjach. Prześwietlam inwestycję deweloperskie aby dać Ci wiarygodne informację na ich temat! Nie są to opisy marketingowe tylko realne opisy wynikające z doświadczenia. Dowiesz się jakie są koszty wykonania projektu oraz jak przebiega cały formalny proces podczas budowy domu. Powiem Ci jak wygląda odbiór mieszkania oraz na co zwrócić uwagę. Teksty jakie tworzę staram się aby były unikatowe i wnosiły dużo wartości. Mają być też tekstami, które za rok nie staną się nieaktualne:) Przegląd inwestycji deweloperskich to jedyne teksty na blogu, które się starzeją:)

Dlaczego Ja:

Swoją przygodę zacząłem idąc na studia – budownictwo. Po skończeniu (dobrze, że nie się) studiów zacząłem pracę w biurze projektowym. Po wielu godzinach spędzonych na rysowaniu kresek oraz wykonywaniu obliczeń postanowiłem sprawdzić praktykę na budowie. Następnym etapem była firma deweloperska. Praca z klientem przy wyborze odpowiedniego mieszkania oraz załatwianie spraw technicznych. Łącząc te wszystkie doświadczenia postanowiłem stworzyć ten blog. Dowiedziałem się dzięki pracy jakie wymagania mają nabywcy mieszkań, jakie są oczekiwania. Dzięki temu wiem i podpowiem Ci na co zwrócić uwagę przy zakupie mieszkania lub zaprojektujemy Twój odpowiedni dom dla Ciebie:) Pracę łączę ze swoją pasją! Dlatego wkładam w to tyle energii:) Dla mnie odpoczynek to robienie tego co lubię najbardziej! Projektuję, przeglądam inwestycję deweloperskie – robię to dlatego iż sam podczas szukania mieszkania nie znalazłem żadnych wartościowych informacji dla mnie. Zawsze lokalizacja, świetna komunikacja. Później oglądanie, strata czasu bo rzeczywistość i wizualizacje odbiegały od rzeczywistości. Chcę abyś tego uniknął!

Z moją pomocą wiele osób znalazło już swoje wymarzone mieszkanie. Pomogłem im wybrać odpowiednie oraz przeprowadzić sprawnie przez cały proces formalny, kredytowy jak i zmian budowlanych. Wiele osób zamieszkuje domy lub korzysta z budynków, które zaprojektowałem. Może chcesz być kolejną osobą w tym gronie?

Na blogu znajdziesz również dział „fotografia” są to moje zdjęcia z różnych zakątków kraju i świata:) Nie jestem profesjonalnym fotografem ale uwielbiam zwiedzać i dzielić się spostrzeżeniami.

Dla kogo jest blog:

– dla osób szukających nieruchomości z rynku pierwotnego

– dla osób, które zamierzają budować dom

– dla osób, które wykańczają mieszkanie lub dom

– dla osób zainteresowanym inwestowaniem w nieruchomości

– dla osób związanych z branżą budowlaną oraz nieruchomościami

Zapraszam do lektury:)

ZOBACZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC :)