Czym się tak naprawdę zajmuję?

W TYM WPISIE DOWIESZ SIĘ O:

– Wstęp

– Przebieg mojego doświadczenia:)

– Czym się zajmuję?

– Wnioski

 

 

WSTĘP

Cześć! Dziś wpis nie odnoszący się za bardzo do wszystkich moich poradników:) Niestety albo stety:)

Często osoby czytające mój blog nie wiedzą czym się zajmuję oraz w czym mogę im pomóc:) Dlatego postanowiłem opisać w skrócie jak wyglądała moja przeszłość:) Czym się zajmowałem oraz jak przebiegała moja kariera zawodowa:) Zapraszam do lektury:)

PRZEBIEG MOJEGO DOŚWIADCZENIA

Zacznijmy od samego początku:) Pod koniec liceum nie wiedziałem czym tak naprawdę chcę się zajmować w swoim życiu. Miałem różne pomysły, zainteresowania.

Pod koniec szkoły średniej dostałem się na staż do: Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Przybliżyło mnie to do branży budowlanej oraz uświadomiło czym się zajmuje inżynier budowy.

W tym również okresie zacząłem studia na Politechnice Krakowskiej właśnie na kierunku Budownictwo – Wydział inżynierii lądowej. Oj tutaj wiele by pisać jak przebiegają studia. Nieprzespane noce to jednak prawda:) Studiowałem zaocznie. Po zakończeniu swojego stażu – rok czasu udało mi się znaleźć pracę jako asystent konstruktora w biurze projektowym. Spędziłem tam ponad trzy lata zajmując się wykonywaniem inwentaryzacji (od stodoły po większe obiekty), później zacząłem opracowywać samodzielnie projekty konstrukcyjne. Oj było to dużo powiązanie studiów z pracą zawodową! Naprawdę jedno i drugie wzajemnie się uzupełniało w jedną całość:) Super doświadczenie.

Po biurze projektowym przyszedł czas na budowę. Dwa lata spędzone jako inżynier budowy. Dodatkowe doświadczenie jak wszystko wygląda w praktyce. Kłopoty z wykonawcami oraz organizacja całego procesu. Również super doświadczenie.

Po tym okresie otworzyłem własną działalność działając jako biuro projektowe. Szybko zauważyłem, że nie jest to w pełni czym naprawdę chcę się w swoim życiu zajmować.

Znałem już cały przebieg od urzędów, projektowanie oraz wykonawstwo. Chciałem zacząć swoją przygodę w branży deweloperskiej. I tak się stało. Przez ponad dwa lata czynnie działam w biurze dewelopera zajmując się sprzedażą mieszkań, sprawami technicznymi, zarządzaniem oraz zlecaniem różnych prac budowlanych. Po części jest to połączenie wszystkiego co wykonywałem wcześniej.

Wszystko jednak zawiera swoje cenne doświadczenie.

A co robię dzisiaj?

 

CZYM SIĘ TAK NAPRAWDĘ ZAJMUJĘ?

Dziś nadal działam w branży budowlanej. Dokładnie w deweloperskiej. Staram się rozwijać i nie chcę wracać do poszczególnych pojedynczych rzeczy.

Co robię na dziś?

– sprzedaż mieszkań deweloperskich

– sprawy techniczne

odbiory mieszkań

projekty budowlane – tylko domy jednorodzinne – brak czasu na większe rzeczy

– prowadzę bloga:)

– piszę wpisy dla portali takich jak: www.rynekpierwotny.pl

 

Do czego dążę i co chciałbym osiągnąć w przyszłości?

  1. Chcę założyć własne biuro nieruchomości. Wynika to z faktu i znajomości rynku. Widzę co się dzieje na co dzień w biurach. Jak działają i dlaczego potencjalni klienci tak na nie narzekają. Mam nadzieję, że stworzę biuro gdzie będę pomagał osobą w zakupie ich własnego m!
  2. Chcę stworzyć portal prezentujący inwestycje deweloperskie! A dokładnie realne filmy z inwestycji!

Jeżeli chcesz wesprzeć ten projekt zerknij tutaj:

MÓJ PROFIL NA PATRONITE

Filmy mają być wyświetlane na mapie aby potencjalny nabywca mógł w łatwy sposób dowiedzieć się więcej na temat inwestycji oraz jej otoczenia bez konieczności wyjazdu w dane miejsce.

Mapę zobaczysz Tutaj:)

 

Powyżej opisałem to czym obecnie się zajmuję oraz projekty jakie chcę zrealizować.

Później dowiesz się więcej jakie mam plany. Na tą chwilę brak czasu na realizację innych rzeczy:)

Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak pójdzie mi praca z powyższym śledź mojego bloga:) Będą wpisy dotyczące jak i na czym pracuję oraz jak realizuję swoje cele.

 

WNIOSKI

Mam nadzieję, że przybliżyłem Ci swoją przygodę, doświadczenie i do czego zmierzam. Jeżeli obecnie potrzebujesz:

– projektu domu jednorodzinnego

– pomocy przy zakupie mieszkania

– pomocy przy odbiorze mieszkania

– kredytu hipotecznego

to zapraszam do kontaktu:)

Mam nadzieję iż niebawem pomogę Ci również w pozostałych rzeczach:)

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach.
Nie ujawnię nikomu twojego adresu.

Please wait...

Thank you for signup!